Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

SuperFaktura oslavuje čtvrtý rok!

SuperFaktura oslavuje čtvrtý rok!

Bylo to přesně 18.7.2011. K tomuto datu se oficiálně zrodila SuperFaktura pro veřejnost, jako pomocník na jednoduché vytváření faktur, primárně určená živnostníkům. No za ty tři roky prošla skutečně velký kus cesty. Momentálně představuje SuperFaktura komplexní nástroj spojující v sobě všechny byznys služby, od online vytváření faktur, evidence dokladů, komunikace s účetním nebo poštou, až po úplné zautomatizování celého procesu přes API. A určená už není jen živnostníkům, plně uspokojí potřeby malých či středních podnikatelů. Každým dnem stoupá počet uživatelů, už po prvním roce fungování jsme vstoupili na český trh a v třetím roce jsme zkusili i rakouský trh.

Každým rokem přinášíme přehled novinek a vylepšení, které za ten poslední rok přibyli. Za čtvrtý rok fungování SuperFaktury jsme rozšířili byznys aplikaci o:

Koncem zimy 2015 jsme také úspěšně čelili sérii útoků na naše servery. Následně jsme několik týdnů práce investovali do ještě většího zvýšení bezpečnosti a zlepšení infrastruktury aplikace. Výsledkem je stabilnější a podstatně rychlejší SuperFaktura, s minimalizovanými výpadky, po kterých se dokáže sama znova obnovit a nastartovat.

Kromě toho se do týmu SuperFaktury přidali Janka a Jano.

A co hovoří čísla statistiky? Zlepšili nebo zhoršili jsme se v porovnání s minulostí?

graf počtu uživatelů v SuperFaktura.cz
Růst počtu uživatelů a vyfakturované sumy

Naši klienti vystavili už celkem 842 539 faktur, v celkové sumě více jak 26 miliard Kč.

Co chystáme do budoucna?

Plány máme opravdu velké! Už v těchto týdnech, navzdory dovoleným, pracujeme na jednom velkém překvapení – ale více neprozradíme, budete si muset počkat až na konec léta. Také chystáme více vylepšení už existujících, a z dlouhodobého hlediska i vývoj úplně nových, funkcionalit SuperFaktury. Našim cílem je co nejvíce automatizovat procesy (úpřímně, jsme tím trochu posednutí). Chceme, abyste s fakturací a agendou okolo podnikání strávili co nejméně času a mohli ho tak věnovat tomu, co vás rozhodně baví více, ať už je to samotné podnikání, přátelé nebo vaše rodiny.

Děkujeme za 4 roky důvěry, kterou jste nám věnovali. Věříme, že s námi zůstanete i nadále, že se spolu prohryžeme všemi případnými nepříjemnostmi legislativy a společně oslavíme i všechny další úspěchy.

Přidat komentář