Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Jak se dostat ke svým penězům?

Faktura a odeslání upomínky

Ne každý kdo mešká s platbou, musí být rovnou chronický neplatič. Občas však lidi zapomenou, či platbu odloží na později (protože zrovna “nemají čas”), nebo se jen vymlouvají.

Připomeňte vašim klientům splatnost faktur pomocí SMS. Díky tomu se vám podaří získat vaše peníze rychleji než v případě upomínek emailem. Text SMS si můžete přednastavit, takže odesílání vám půjde mnohem rychleji.

Jaké výhody mají SMS upomínky?

Zlepšete vaše cashflow

Díky jedné SMS můžete získat vaše peníze rychleji. SuperFaktura za vás jednoduše dle přednastavené šablony pošle SMS, do které automaticky dosadí všechny důležité informace, aby vám klient mohl zaplatit. Vám stačí jen pár kliknutí a čekat, až vám peníze přijdou na účet.

92 % lidí má telefon stále u sebe

Na rozdíl od emailu má většina lidí svůj mobilní telefon opravdu na dosah své ruky naprosto celý den, což vám i umožní je kdykoliv kontaktovat. A vaše SMS určitě neskončí ve složce SPAM.

98 % SMS zpráv je opravdu přečtených

Mnoho emailů zůstává nepřečtených. Při SMS zprávách je to přesně naopak. Tím, že mezi nimi bude i Vaše upomínka rapidně zvyšujete šanci, že se o neuhrazené faktuře váš klient dozví.