Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Fakturace

Cenové nabídky, objednávky, zálohové faktury, dodací listy, ... Fakturujte bez nutnosti instalace, odkudkoliv a kdykoliv.

Profi faktury

První fakturu vystavíte do dvou minut od bezplatné registrace. A vypadat bude opravdu parádně!

Více o online fakturaci

Nejvýhodnější online platby

Dejte svým klientům možnost zaplatit za vaše služby nebo zboží jednoduchým kliknutím na tlačítko "Uhradit" na vaší faktuře. Své peníze tak dostanete mnohem dříve.

Nejnižší poplatky na našem trhu

Cizí měny a jazyky

Všechny svoje doklady máte v SuperFaktuře k dispozici až v 14 jazycích. A podporujeme více než 15 různých měn.

Více na našem blogu

Slevy

Stačí když se rozhodnete, jak velkou slevou - za položku, nebo i na celou fakturu - vaše klienty potěšíte. SuperFaktura všetky čísla jednoduše a automaticky přepočítá.

S DPH i bez

Fakturace s DPH i bez DPH je jednoduchá a přesně dodržuje platnou legislativu. Nezapomněli jsme ani na částečné plátce a osoby registrované podle příslušných předpisů.

Pravidelné faktury

Máte klienty, kterým fakturujete pravidelně stejnou sumu? Nastavte si pravidelnou fakturaci a SuperFaktura automaticky a ve správný čas vytvoří fakturu a odešle ji klientovi - a to buď emailem, nebo poštou.

Kompletní obchodní proces

Od cenové nabídky, přes objednávku, zálohovou fakturu, daňový doklad k přijaté platbě, dodací list až po vyúčtovací fakturu. Z jakéhokoliv dokladu vystavíte další pomocí dvou kliknutí.

Úhrady

Díky evidenci úhrad si udržíte pořádek a přehled ve vašich fakturách. A stejně pohodlně si můžete přidávat úhrady i k vašim nákladům.

Automatické párovaní

Přišly vám peníze? Žádné ruční přidávání úhrad k vystaveným dokladům! SuperFaktura automaticky označí doklad jako uhrazený.

Nejrychleji uhrazené faktury

Díky tlačítku "Uhradit" zobrazenému přímo na faktuře dostanete své peníze v průměru už za 6 dní (úhrada převodem trvá klientům běžně 22 dní). Online platby za bezkonkurenčních podmínek.

Více o online platbách

Mobilní platby

Zrychlete úhrady za vaše zboží, nebo služby na maximum. Klientovi stačí jen telefonem vyfotit QR kód na vaší faktuře a bez vypisování potřebných údajů zrealizovat platbu.

SMS upomínky

Nepřišly vám peníze? Pošlete klientovi SMS upomínku přímo ze SuperFaktury. Na rozdíl od emailu si jí přečte až 98 % lidí, a to krátce po odeslání.

Více o SMS upomínkách

Automatické upomínky

Pokud máte hodně klientů, nastavte si zasílání automatických připomenutí před splatností, po splatnosti, či poděkování za platbu. A to jako SMS nebo přes email.

Náklady a výdaje

Evidujte své náklady bez zbytečných nervů.

Evidence nákladů

Nikdo nemá rád evidenci nákladů. Došlo nám to... Vážně! Se SuperFakturou je to však úplně bezbolestné.

Pravidelné náklady

Máte náklady, které se každý měsíc (rok) opakují? Pojištění, odvody, nájem? Nastavte si na ně opakování a budou se evidovat automaticky.

Kategorie

Vaše náklady si díky kategoriím zařadíte přesně tam, kam patří. Díky tomu si pak jednoduše můžete zjistit vaše výdaje za auto v minulém roce, nebo kolik jste za celou dobu podnikání zaplatili za kancelářské potřeby.

Připojte si doklad

Ke každému nákladu si můžete přiřadit scan, foto, nebo PDF dokladu, na základě kterého náklad vznikl. Zůstane vám takto uložený a vždy dostupný a časem se nepokrčí, ani nevybledne.

Hromadné úhrady nákladů

Vyexportujte si všechny neuhrazené náklady ze SuperFaktury a jednoduše je přeneste do vašeho internet bankingu. Žádné ruční přepisování sum, čísel účtů, variabilních symbolů...

Jaké banky jsou spojené se SuperFakturou?

Šikovné nástroje

Čas jsou peníze. A proto SuperFaktura přináší množství nástrojů, které výrazně ušetří čas i peníze.

Export agendy

Vyexportujte vaše faktury a náklady do Excelu, nebo přímo do účetních programů jako je Pohoda, Money, MRP, DUEL, PROLUC, nebo do univerzálního formátu ISDOC.

Export pro kurýra

Umožňuje rychlý export údajů ze SuperFaktury do systémů více než 12 kurýrských služeb.

Podporované kurýrské služby

API

Pomocí API můžete propojit SuperFakturu s vaším eshopem nebo jiným systémem, a tak automaticky vystavovat faktury.

S čím vším můžete SuperFakturu propojit?

Kniha jízd

Evidujte si jízdy ke svým klientům, nebo nechte SuperFakturu, aby vám je sama vygenerovala. A to buď "náhodně", nebo podle vystavených dokladů.

Více o knize jízd

Sklad / Ceník

Vytvořte si ceník vašich služeb, nebo zboží. Vystavování faktury potom bude hračka. A díky sledování stavu zásob budete taky vědět, co je potřeba objednat.

EET a Pokladna

Se SuperFakturou není elektronická evidence tržeb žádný strašák, jednoduše si vytvoříte pokladnu, nahrajete certifikát a evidujete. A i když se vás EET netýká, můžete pořád pro lepší přehled evidovat vaše příjmy a náklady v hotovosti.

Jak se zaregistrovat do EET?

Podání k DPH

Vyexportujte si elektronické podání k DPH pro Finanční správu: Přiznání k DPH, Kontrolní hlášení i Souhrnné hlášení.

Jak vygenerovat daňové podání

Nejčastejší otázky

Co se stane s mými daty, když jednoho dne přestanu platit za SuperFakturu?
Data zůstanou vaše, stejně tak i přístup do účtu. I přes neaktivní předplatné vaše faktury zůstanou ve vašem účtu, nebude však možné vystavovat nové doklady, ani editovat staré. Do svého účtu však budete mít nadále přistup a taktéž můžete využívat exporty vašich dat a dokladů.
Jak dostanu své faktury k účetnímu?
SuperFaktura se snaží co nejvíce ulehčit práci nejen podnikatelům, ale zároveň i jejich účetním. Svá data si můžete jednoduše exportovat přímo ve vhodném formátu pro účetní software, který používáte. Také je tu možnost vytvořit vašemu účetnímu přístup do vašeho konta a více se o účetnictví nemusíte starat. Váš účetní se může kdykoliv přihlásit a stáhnout si potřebná data.
Musím po registraci hned začít platit?
Ne nemusíte. Hned po registraci od nás získáte bez jakéhokoliv závazku 30 dní na vyzkoušení SuperFaktury zdarma. Během tohoto období máte čas na to si všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se pro nákup.