Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

O nás

Lidi v SuperFaktuře

Cyntia Balážová

Cyntia Balážová
Zaměření:
Zákaznický servis

Cyntia k nám přišla z pozice IT testera v jiné firmě, a to na nás zapůsobilo. V SuperFaktuře má na starosti hlavně kontakt s klienty, ať už nám napíšete, zavoláte nebo pošlete zprávu přes online chat.

Hana Šaubová

Hana Šaubová
Zaměření:
Zákaznický servis

Hanka ochotně pomůže všem klientům SuperFaktury, avšak na základě jejích zkušeností z minulé práce na zákaznické podpoře, by věděla poradit i strýčkovi Festerovi Addamsovi, která žárovka mu bude v ústech svítit nejlépe.

Janka Ivanišová

Janka Ivanišová
Zaměření:
MARKETING

Janka se stará především o komunikaci na sociálních sítích a přípravu a realizaci našich marketingových kampaní v médiích. Zbožňuje krásný foodstyling na barevných obrázcích i v realitě.

Monika Drahovská

Monika Drahovská
Zaměření:
CONSULTING & ANALÝZY

V minulosti nejdříve z pozice hlavní účetní vedla stádo účetníků, potom psala analýzy a specifikace pro SAP. Takže pokud by se tu někdo z nás měl vyznat do toho, co děláme, tak to bude pravděpodobně Monika 🙂 Vůbec nechápeme, jak dokáže několik hodin v kuse studovat legislativu a nezaspat při tom.

Ľubo Chriašteľ

Ľubo Chriašteľ
Zaměření:
VÝVOJ

Lubo má na starosti bezproblémový chod SuperFaktury jako i vývoj nových „fíčurek“. Má rád jakoukoliv sportovní aktivitu, ale ze všeho nejvíce fotbal, ještě před nedávnem brázdil ligové trávníky. Také je obrovským fanouškem Liverpool FC.

Tomáš Zboja

Tomáš Zboja
Zaměření:
vývoj

Tomáš kromě samotného vývoje SuperFaktury „velmi“ rád objevuje i její drobné chyby (které potom musí opravovat, dobře mu tak…). Spíše ho baví dělat na frontend-u, kde jeho chytré vychytávky výrazně zlepšují uživatelský zážitek s používáním.

Martin Marko

Martin Marko
Zaměření:
Vývoj

Mates se k nám dostal na základě zkušeností, které pár let získával při tvorbě různých klientských webů. A také samozřejmě díky protekci – je to Ľubův kamarád. Rádi mu to připomínáme 😉

Tomáš Tomšík

Tomáš Tomšík
Zaměření:
Vývoj

V SuperFaktuře zužitkovává zkušenosti, které získal při budování svého herního portálu. Hned na začátku jsme mu tedy hodili na krk online platby (aby nemachroval), a on to kupodivu ustál. No šikulka to je, no. Aktuálně je to také jediný motorkář v týmu.

Matúš Klement

Matúš Klement
Zaměření:
Vývoj

Studovat IT na vysoké škole je zřejmě brnkačka, když vedle ní zvládá Matúš mlátit do klávesnice i pro SuperFakturu. Pracuje s námi teprve krátce a nebyl zatím ani na žádném „týmbildingu“, takže ho moc neznáme. Ale až ho poznáme, tak k němu prozradíme i něco víc.

Marek Šmatlák

Marek Šmatlák
Zaměření:
Vývoj

Jozef Čierny

Jozef Čierny
Zaměření:
Vývoj

Ján Kapľavka

Ján Kapľavka
Zaměření:
Vývoj

Peter Furmaník

Peter Furmaník
Zaměření:
ÚČETNÍ PORADCE

Peter má zvláštní dar mluvit o legislativních (vrcholně nezajímavých) věcech úplně jednoduše a srozumitelně. K jeho zálibám patří hlavně telefonáty na Finanční správu :-). A též píše blog Ľudskou rečou.

Maroš Miškerik

Maroš Miškerik
Zaměření:
Vývoj

Maroš byl od začátku informačním centrem pro celý vývojový tým. Vždy má po ruce správnou odpověď. Nekompromisní realista. Za měsíc přečte víc knih než zbytek týmu dohromady.

Peter Pech

Peter Pech
Zaměření:
Šefík vývoje

Petr je hlavním vývojářem SuperFaktury. Je až fanaticky závislý na kolech, zdravé výživě, dokonalé reprodukci zvuku a fotografování. Jeho názory a výtvory sledujte na jeho blogu.

Braňo Šimo

Braňo Šimo
Zaměření:
Šefík

Braňo je otcem grafického rozhraní SuperFaktury. Postupně však převzal velení a kromě spokojenosti klientů mu od té doby záleží i na spokojenosti ostatních kolegů (to určitě!)

Náš příběh

Historie vzniku SuperFaktury sahá do roku 2009, kdy jsme založili webovou agenturu 2day. Klientů přibývalo a zpracování agendy začalo být nesmírně časově náročné. Hledali jsme mezi existujícími ekonomickými a účetními programy a většinu jsme jich i vyzkoušeli. No naše zjištění jen prohloubilo naši frustraci. Proč musí být takto komplikované?

Koncem roku 2010 jsme tedy začali pracovat a už v dubnu 2011 byla hotová beta verze. Oficiální spuštění bylo 18. července 2011, kdy si SuperFakturu zamilovalo prvních 50 fanoušků z řad původních beta testerů.

Na začátku šlo jen o jednoduchou tvorbu a správu faktur. Vývoj se však nezastavil a SuperFaktura dodnes téměř každý týden rozšiřuje svoje funkce a možnosti i na základě zpětné vazby od našich klientů.

Našim cílem zůstává přinášet jednoduchý a přehledný systém pro živnostníky i firmy, který jim zvýší produktivitu a přinese vyšší zisky. Ušetřený čas tak můžete investovat znovu do podnikání, zážitků, nebo do vašich zálib.