Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

O nás

Lidi v SuperFaktuře

Syntia Balážová

Syntia Balážová
Zaměření:
Šéfka zákaznického servisu

Syntia k nám přišla z pozice IT testera v jiné firmě, a to na nás zapůsobilo. V SuperFaktuře má na starosti zlepšování celého zákaznického týmu, interních procesů, ale stále i kontakt s klienty, ať už nám napíšete, zavoláte, nebo pošlete zprávu přes online chat.

Alena Rudzanová

Alena Rudzanová
Zaměření:
Zákaznický servis

Alča má za sebou intenzivní zkušenosti z práce na zákaznické lince jedné z komerčních pojišťoven. Oproti tomu je pro ni práce s klienty v SuperFaktuře procházka růžovou zahranou. Jelikož vy jste všichni tak milí (beze srandy).

Tina Pavlík

Tina Pavlík
Zaměření:
Zákaznický servis

To si tak studujete pár roků chemii, zpracováváte výsledky pokusů, pracujete s velkým množstvím dat, učíte se kvůli tomu různá skripta, až zjistíte, že vás práce s daty baví víc jak samotná chemie. A jako bonus, Tina opravdu ráda komunikuje s klienty. Však si to vyzkoušejte a zavolejte.

Janka Ivanišová

Janka Ivanišová
Zaměření:
MARKETING

Janka se stará především o komunikaci na sociálních sítích a přípravu a realizaci našich marketingových kampaní v médiích. Zbožňuje krásný foodstyling na barevných obrázcích i v realitě.

Jakub Alt

Jakub Alt
Zaměření:
Product owner

Jakub – jinak cestovatel a labužník – má u nás hybridní pozici. Jeho přesah je od tzv. product ownera až po marketing. Velmi úzce spolupracuje s kolegy z ostatních oddělení. Mimochodem, kdyby u nás měl někdo dělat happiness managera, tak by to byl právě on.

Branislav Bajbar

Branislav Bajbar
Zaměření:
Produktový design

Designér, pro kterého je jeho práce hobby. Fanoušek funkčního desihnu, nových technologií, dobrého jídla, filů a inspirativních knih. Pixel-perfect freak. Oddaný hráč.

Ľubo Chriašteľ

Ľubo Chriašteľ
Zaměření:
VÝVOJ

Lubo má na starosti bezproblémový chod SuperFaktury jako i vývoj nových „fíčurek“. Má rád jakoukoliv sportovní aktivitu, ale ze všeho nejvíce banány fotbal, ještě před nedávnem brázdil ligové trávníky. Také je obrovským fanouškem Liverpool FC.

Martin Marko

Martin Marko
Zaměření:
Vývoj, šéf týmu

Mates má u nás pod patronátem vedení vývojářů a vývoj mobilních appek SuperFaktury, ale rádi mu přitom věšíme na krk i jiné vývojové záludnosti, aby nevyšel z formy.

Radoslav Škopek

Radoslav Škopek
Zaměření:
Vývoj

Jeho revírem je development a nepřítelem jsou kyselé okurky. Přišel k nám v podstatě hned po ukončení studia aplikované informatiky a (naštěstí) to vypadá tak, že se už nikam nechystá a usadil se u nás na dlouho.

Ondrej Vrťo

Ondrej Vrťo
Zaměření:
Vývoj

Po mnoho letech ve strojařině se Ondrej rozhodnul začít úplně novou kariéru jako webový vývojář. Navíc, je připravený se učit a stále zlepšovat. A to není úplně běžná věc, uznáváme ho za to.

Tomáš Radič

Tomáš Radič
Zaměření:
Frontend vývoj

Jelikož SuperFakturu zlepšujeme a zkrášlujeme téměř v jednom kuse, potřebovali jsme někoho, kdo se bude starat o to, co a jak vidí uživatelé. A Tomáš zapadnul na toto místo jako ….. no prostě dokonalo, no.

Filip Minárik

Filip Minárik
Zaměření:
Vývoj

Celých 10 roků strávil Filip jako vývojář v Profesii (a na různých jejích projektech). A nedávno se rozhodnul, že minimálně stejně dlouhý čas bude také v SuperFaktuře. Že, Filipe? ŽE?!?

Peter Furmaník

Peter Furmaník
Zaměření:
Účetní poradce

Peter má zvláštní dar mluvit o legislativních (vrcholně nezajímavých) věcech úplně jednoduše a srozumitelně. K jeho zálibám patří hlavně telefonáty na Finanční správu :-). A také vede svoji spoločnost Libertax Consulting s.r.o. a píše blog Ľudskou rečou.

Maroš Miškerik

Maroš Miškerik
Zaměření:
Vývoj

Maroš byl od začátku informačním centrem pro celý vývojový tým. Vždy má po ruce správnou odpověď. Nekompromisní realista. Za měsíc přečte víc knih než zbytek týmu dohromady.

Peter Pech

Peter Pech
Zaměření:
Šéfík vývoje

Peťo je hlavním vývojářem SuperFaktury. Je až fanaticky závislý na kolech, chilly, dokonalé reprodukci zvuku a fotografování. Jeho názory a výtvory sledujte na jeho blogu.

Braňo Šimo

Braňo Šimo
Zaměření:
Šefík

Braňo je otcem grafického rozhraní SuperFaktury. Postupně však převzal velení a kromě spokojenosti klientů mu od té doby záleží i na spokojenosti ostatních kolegů (to určitě!)

Náš příběh

Historie vzniku SuperFaktury sahá do roku 2009, kdy jsme založili webovou agenturu 2day. Klientů přibývalo a zpracování agendy začalo být nesmírně časově náročné. Hledali jsme mezi existujícími ekonomickými a účetními programy a většinu jsme jich i vyzkoušeli. No naše zjištění jen prohloubilo naši frustraci. Proč musí být takto komplikované?

Koncem roku 2010 jsme tedy začali pracovat a už v dubnu 2011 byla hotová beta verze. Oficiální spuštění bylo 18. července 2011, kdy si SuperFakturu zamilovalo prvních 50 fanoušků z řad původních beta testerů.

Na začátku šlo jen o jednoduchou tvorbu a správu faktur. Vývoj se však nezastavil a SuperFaktura dodnes téměř každý týden rozšiřuje svoje funkce a možnosti i na základě zpětné vazby od našich klientů.

Našim cílem zůstává přinášet jednoduchý a přehledný systém pro živnostníky i firmy, který jim zvýší produktivitu a přinese vyšší zisky. Ušetřený čas tak můžete investovat znovu do podnikání, zážitků, nebo do vašich zálib.