Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

O nás

Lidi v SuperFaktuře

Alena Pokovičová

Alena Pokovičová
Zaměření:
Zákaznický servis

Alča má za sebou intenzivní zkušenosti z práce na zákaznické lince jedné z komerčních pojišťoven. Oproti tomu je pro ni práce s klienty v SuperFaktuře procházka růžovým sadem 🙂

Cyntia Balážová

Cyntia Balážová
Zaměření:
Zákaznický servis

Cyntia k nám přišla z pozice IT testera v jiné firmě, a to na nás zapůsobilo. V SuperFaktuře má na starosti hlavně kontakt s klienty, ať už nám napíšete, zavoláte nebo pošlete zprávu přes online chat.

Monika Rosinská

Monika Rosinská
Zaměření:
Zákaznický servis

Monika je v soukromí jedna veselá kopa, která vám ochotně poradí a pomůže na naší zákaznické podpoře. Avšak, co ji v poslední době uchvátilo je testování SuperFaktury – má ambice dotáhnout to až na profi testerku 🙂

Peter Linka

Peter Linka
Zaměření:
Marketing

Peter se u nás stará o marketingovou strategii SuperFaktury a chod kampaní na sociálních sítích. Co nás vůbec nepřekvapuje je, že jako dlouholetý vegetarián má rád Red Hot Chili Peppers. No, jeden Peter v týmu rád papričky na talíři a ten druhý v uších 🙂

Janka Ivanišová

Janka Ivanišová
Zaměření:
MARKETING

Janka se stará především o komunikaci na sociálních sítích a přípravu a realizaci našich marketingových kampaní v médiích. Zbožňuje krásný foodstyling na barevných obrázcích i v realitě.

Jakub Alt

Jakub Alt
Zaměření:
Product owner

Jakub – jinak cestovatel a labužník – má u nás hybridní pozici. Jeho přesah je od tzv. product ownera až po marketing. Velmi úzce spolupracuje s kolegy z ostatních oddělení. Mimochodem, kdyby u nás měl někdo dělat happiness managera, tak by to byl právě on.

Judita Hladká

Judita Hladká
Zaměření:
Analýza a consulting

Diše byla práce v SuperFaktuře asi souzená nebo co. Nebo spíš Diša nám 🙂 Ještě než jsme ji poznali, už předtím se s ní setkala jako analytička importu dat ze SuperFaktury do jiného programu. A hádejte, jaký poklad jsme našli, když jsme u nás obsazovali právě tuto pozici? Jsme my ale šťastlivci!

Ľubo Chriašteľ

Ľubo Chriašteľ
Zaměření:
VÝVOJ

Lubo má na starosti bezproblémový chod SuperFaktury jako i vývoj nových „fíčurek“. Má rád jakoukoliv sportovní aktivitu, ale ze všeho nejvíce fotbal, ještě před nedávnem brázdil ligové trávníky. Také je obrovským fanouškem Liverpool FC.

Tomáš Zboja

Tomáš Zboja
Zaměření:
vývoj

Tomáš kromě samotného vývoje SuperFaktury „velmi“ rád objevuje i její drobné chyby (které potom musí opravovat, dobře mu tak…). Spíše ho baví dělat na frontend-u, kde jeho chytré vychytávky výrazně zlepšují uživatelský zážitek s používáním.

Martin Marko

Martin Marko
Zaměření:
Vývoj

Mates má u nás pod patronátem vývoj mobilních appek SuperFaktury, ale rádi mu věšíme na krk i jiné vývojové záludnosti, aby nevyšel z formy.

Matúš Klement

Matúš Klement
Zaměření:
Vývoj

O Matoušovi jednou ve firmě padlo, že je to juniorský jednorožec. Začínal u nás při škole, pak jsme si ho ochočili a už u nás zůstal. Však kam by chodil? Světe div se, nesplňuje ani tradiční mýtus o developeru introvertovi – nechtěl chybět na žádném teambuildingu, dokud jsme na nějaké ještě chodili.

Ján Kapľavka

Ján Kapľavka
Zaměření:
Vývoj

Jana jsme zatím neměli šanci vidět živě, tak kdoví, zda skutečně existuje, nebo to je pouze CGI 🙂 Ale při jeho vypracování vstupního developerského zadání jsme skoro padli na zadky, tak nebylo o čem. Kromě SuperFaktury se ve volném čase věnuje i vývoji her.

Radoslav Škopek

Radoslav Škopek
Zaměření:
Vývoj

Jeho revírem je development a jeho tempo je vražedné nepřítelem jsou kyselé okurky.
Přišel k nám v podstatě hned po ukončení studia aplikované informatiky a (naštěstí) to vypadá tak, že se už nikam nechystá a usadil se u nás na dlouho.

Peter Furmaník

Peter Furmaník
Zaměření:
ÚČETNÍ PORADCE

Peter má zvláštní dar mluvit o legislativních (vrcholně nezajímavých) věcech úplně jednoduše a srozumitelně. K jeho zálibám patří hlavně telefonáty na Finanční správu :-). A též píše blog Ľudskou rečou.

Maroš Miškerik

Maroš Miškerik
Zaměření:
Vývoj

Maroš byl od začátku informačním centrem pro celý vývojový tým. Vždy má po ruce správnou odpověď. Nekompromisní realista. Za měsíc přečte víc knih než zbytek týmu dohromady.

Peter Pech

Peter Pech
Zaměření:
Šefík vývoje

Petr je hlavním vývojářem SuperFaktury. Je až fanaticky závislý na kolech, chilly, dokonalé reprodukci zvuku a fotografování. Jeho názory a výtvory sledujte na jeho blogu.

Braňo Šimo

Braňo Šimo
Zaměření:
Šefík

Braňo je otcem grafického rozhraní SuperFaktury. Postupně však převzal velení a kromě spokojenosti klientů mu od té doby záleží i na spokojenosti ostatních kolegů (to určitě!)

Náš příběh

Historie vzniku SuperFaktury sahá do roku 2009, kdy jsme založili webovou agenturu 2day. Klientů přibývalo a zpracování agendy začalo být nesmírně časově náročné. Hledali jsme mezi existujícími ekonomickými a účetními programy a většinu jsme jich i vyzkoušeli. No naše zjištění jen prohloubilo naši frustraci. Proč musí být takto komplikované?

Koncem roku 2010 jsme tedy začali pracovat a už v dubnu 2011 byla hotová beta verze. Oficiální spuštění bylo 18. července 2011, kdy si SuperFakturu zamilovalo prvních 50 fanoušků z řad původních beta testerů.

Na začátku šlo jen o jednoduchou tvorbu a správu faktur. Vývoj se však nezastavil a SuperFaktura dodnes téměř každý týden rozšiřuje svoje funkce a možnosti i na základě zpětné vazby od našich klientů.

Našim cílem zůstává přinášet jednoduchý a přehledný systém pro živnostníky i firmy, který jim zvýší produktivitu a přinese vyšší zisky. Ušetřený čas tak můžete investovat znovu do podnikání, zážitků, nebo do vašich zálib.