Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Benefity

Jste sólista, děláte dobře svoji práci a nechcete zabíjet čas agendou.
Faktura jednoduše a na pár kliknutí

Faktura jednoduše a na pár kliknutí

K fakturaci nepotřebujete zbytečně složité účetní systémy a programy. U nás fakturu vystavíte rychle, jednoduše a na pár kliknutí.

Vystavte si fakturu zadarmo bez registrace
Nelámejte si hlavu

Nelámejte si hlavu

Ať už jde o fakturu v cizí měně, přenesenou daňovou povinnost nebo daňový doklad k přijaté platbě - SuperFaktura vám vždy poradí jakým směrem jít a co vystavit.

Vyzkoušejte SuperFakturu na 30 dní zdarma
Data pro účetní jednoduše

Data pro účetní jednoduše

Vaše účetní už nebude muset pracně přepisovat faktury do účetnictví. Jednoduše si je může ze SuperFaktury přenést do svého účetního programu a tam s nimi dál pracovat. Tím určitě ušetříte jak její čas, tak vaši peněženku.

Od nabídky po fakturu

Od nabídky po fakturu

SuperFaktura vám pomůže pokrýt celý obchodní proces od nabídky, přes objednávku, zálohovou fakturu až po ostrou fakturu. Ale kterýkoliv z těchto kroků můžete klidně vynechat a začít například rovnou se zálohou.

Další funkce
Neopisujte údaje ručně

Neopisujte údaje ručně

Opisovat údaje vašeho klienta do faktury je zbytečně zdlouhavé a složité. V SuperFaktuře vám postačí začít psát název firmy, nebo IČ a zbytek doplníme za vás.

Personifikované faktury

Personifikované faktury

Nejen, že vaše faktury vystavené u nás budou vypadat profesionálně, přehledně a budou legislativně správné, máte i možnost upravit si je, aby odpovídaly vaší značce - můžete přidat vaše logo, razítko a třeba i podpis.

Vyzkoušet SuperFakturu

Nejčastější otázky

Co se stane s mými daty, když přestanu platit SuperFakturu?
Data zůstanou vaše, stejně tak i přístup do účtu. I přes neaktivní předplatné vaše faktury zůstanou ve vašem účtu, nebude však možné vystavovat nové doklady, ani editovat staré. Do svého účtu však budete mít nadále přistup a taktéž můžete využívat exporty vašich dat a dokladů.
Jak dostanu své faktury k účetnímu?
SuperFaktura se snaží co nejvíce ulehčit práci nejen podnikatelům, ale zároveň i jejich účetním. Svá data si můžete jednoduše exportovat přímo ve vhodném formátu pro účetní software, který používáte. Také je tu možnost vytvořit vašemu účetnímu přístup do vašeho konta a více se o účetnictví nemusíte starat. Váš účetní se může kdykoliv přihlásit a stáhnout si potřebná data.
Musím po registraci hned začít platit?
Ne nemusíte. Hned po registraci od nás získáte bez jakéhokoliv závazku 30 dní na vyzkoušení SuperFaktury zdarma. Během tohoto období máte čas na to si všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se pro nákup.