Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Benefity

Prodáváte zboží online a manuálně řešit faktury je komická představa.
Věnujte se obchodu, o legislativu se postaráme.

Věnujte se obchodu, o legislativu se postaráme.

Koho by bavilo starat se o to, jak mají být na faktuře rozepsané sazby DPH, jakou formulku je třeba uvést u daňového dokladu, jak má vypadat faktura v němčině, nebo kde uvádět přepočet u faktury v eurech. My jsme si to nastudovali a naučili to i SuperFakturu. Vy se zatím budete moct věnovat vašemu eshopu.

Vystavte si fakturu zadarmo bez registrace
Otevřený systém

Otevřený systém

Ať už máte standardní řešení, nebo eshop na míru, propojení vašeho obchodu se SuperFakturou nic nebrání. Jsme otevření světu a kdokoliv i na nás může vytvořit napojení. Než s tím ale začnete zkontrolujte si seznam našich API modulů - třeba už práci někdo udělal za vás.

Co všechno si rozumí se SuperFakturou?
Export pro kurýra

Export pro kurýra

Chcete jednoduše přenášet informace o adresách ke svému kurýrovi? Se SuperFakturou nemusíte obtížně shánět moduly do vašeho eshopu, nebo hledat složité převodní můstky a už vůbec nemusíte nic přepisovat ručně. Na pár kliknutí přenesete data k vašemu kurýrovi a už jen počkáte, až si zboží přijede vyzvednout.

Jaké kurýry podporujeme?
Exporty do účetnictví

Exporty do účetnictví

Vaše účetní si může stáhnout všechny podklady, které potřebuje. Jak ve formátu pro její účetní systém, tak jako PDF k tisku a založení do účetnictví. Vyřešíte tak vše digitálně a ušetříte tím čas jak sobě, tak vaší účetní.

Vyzkoušejte SuperFakturu na 30 dní zdarma
Více eshopů, žádný problém

Více eshopů, žádný problém

Máte více eshopů? I na toto jsme mysleli. Do SuperFaktury můžete jednoduše posílat údaje z více eshopů najednou. A to jestli každý eshop bude mít na faktuře vlastní logo, nebo jestli budete mít individuální číselné řady už je jenom vaše rozhodnutí.

Víte kolik vyděláte i utratíte

Víte kolik vyděláte i utratíte

V SuperFaktuře budete mít vaše náklady i výnosy pěkně pohromadě. Díky tomu vidíte, který klient u vás nakupuje nejvíce, zjistíte, jak vypadá vaše cashflow, nebo kolik zaplatíte na DPH. Ke všem těmto informacím máte přístup i z mobilu.

Nyní na Google Play
Hodnocení 4,7 / 5
Stáhnout v App Store
Hodnocení 4,9 / 5

Nejčastější otázky

Které eshopy je možné propojit se SuperFakturou?
Přes naše API je možné propojit se SuperFakturou téměř jakýkoliv eshop. Pokud máte k dispozici šikovného programátora, neměl by byt pro něho problém takové propojení udělat. K dispozici je jednoduchý API klient, a také přímo moduly do nejpoužívanějších eshopových řešení, které pro naše klienty poskytujeme zcela zdarma.

Svůj API klíč najdete ve Vašem účtu v části „Nástroje“ > „API“.
Jak dostanu své faktury k účetnímu?
SuperFaktura se snaží co nejvíce ulehčit práci nejen podnikatelům, ale zároveň i jejich účetním. Svá data si můžete jednoduše exportovat přímo ve vhodném formátu pro účetní software, který používáte. Také je tu možnost vytvořit vašemu účetnímu přístup do vašeho konta a více se o účetnictví nemusíte starat. Váš účetní se může kdykoliv přihlásit a stáhnout si potřebná data.

Vše potřebné najdete v části „Nástroje“ > „Export agendy“.

Poté, co si zvolíte časové období a třídění faktur podle data vystavení nebo dodání, stačí zaškrtnout políčko podle toho, jaký typ dat potřebujete. Podporujeme import do nejpoužívanějších účetních softwarů, jako MONEY, MRP, POHODA a PROLUC.

Kromě těchto software je možné stáhnout data i v Excelu, PDF, či ve standardu pro elektronickou fakturaci – ISDOC.
Musím po registraci hned začít platit?
Ne nemusíte. Hned po registraci od nás získáte bez jakéhokoliv závazku 30 dní na vyzkoušení SuperFaktury zdarma. Během tohoto období máte čas na to si všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se pro nákup.