Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Benefity

Dobrá parta kolegů, rostete a proto je potřebné procesy automatizovat.
Rychlejší úhrady faktur

Rychlejší úhrady faktur

Otálejí vaši klienti často s platbou, nebo ji nechávají na poslední chvíli? I ten proces platby se dá zjednodušit a významně zrychlit a v SuperFaktuře je několik nástrojů, které vám k tomu dopomůžou - například QR kód pro platbu mobilem, automatické upomínky a připomínky, nebo třeba PayPal tlačítko na faktuře.

Vyzkoušejte SuperFakturu na 30 dní zdarma
Více uživatelů

Více uživatelů

Je vás ve firmě víc? V SuperFaktuře žádný problém. Vytvořte pro každého z vašich kolegů individuální přístup a přidejte mu odpovídající práva. Stejně tak můžete přístup do účtu dát i vaši účetní, která si potom sama přenese agendu do svého účetního systému.

Vystavte si fakturu zadarmo bez registrace
Evidování úhrad? Brnkačka!

Evidování úhrad? Brnkačka!

Když se vám podnikání už pěkně rozběhlo a vystavených faktur nemáte úplně málo, tak evidování úhrad by mohla být slušná noční můra. Ale nezoufejte, mysleli jsme na vás. Nastavte si automatické párování a SuperFaktura automaticky přiřadí pohyby na vašem bankovním účtu ke správným fakturám (a nákladům). Nebo si manuálně naimportujte bankovní výpis přímo do SuperFaktury.

Další funkce
Fakturujete každý měsíc to samé?

Fakturujete každý měsíc to samé?

Pokud máte odběratele, kterým musíte každý měsíc vystavovat tu stejnou a stejnou fakturu pořád dokola, SuperFaktura to zvládne za vás. A navíc - klidně může vyměnit u fakturované položky název měsíce a po vystavení fakturu odeslat. Ať už mailem, nebo poštou.

Správa nákladů

Správa nákladů

Evidujte a zaznamenávejte faktury od vašich dodavatelů, účtenky, nebo zálohy za pojištění zaměstnanců. Abychom vám ušetřili i další čas, můžete pak takové závazky rychle uhradit třeba hromadných exportem do vaší banky, nebo QR kódem pomocí mobilu.

Kniha jízd

Kniha jízd

Ušetřete čas s vypisováním jednotlivých jízd, počítáním kilometrů, přepočítáváním náhrad a složitým předáváním dokladů za tankování. Naše inteligentní Kniha jízd vám komplexně zjednoduší celou agendu auta při podnikání.

Více o knize jízd
Pošta i kurýr (skoro) bez práce

Pošta i kurýr (skoro) bez práce

Ruční vypisování adres, chození na poštu, nebo volání kurýrovi asi nebaví nikoho z nás. Proto jsme připravili nástroje, které vám umožní posílat faktury poštou jen pomocí několika kliknutí - na poštu už chodit nemusíte. A mysleli jsme i na to, když chcete poslat něco většího.

Více o hybridní poště
Dokonalý přehled

Dokonalý přehled

Tušíte co je při podnikání nejhorší? Když nevíte, kolik peněz budete mít k dispozici za měsíc nebo za dva. Hrůzostrašná představa! SuperFaktura vám však ukáže nejen to, jak se vám daří právě teď, ale i to, kolik peněz vám ještě přijde (i kolik musíte zaplatit vy).

Nyní na Google Play
Hodnocení 4,8 / 5
Stáhnout v App Store
Hodnocení 4,9 / 5

Nejčastější otázky

Co se stane s mými daty, když přestanu platit SuperFakturu?
Data zůstanou vaše, stejně tak i přístup do účtu. I přes neaktivní předplatné vaše faktury zůstanou ve vašem účtu, nebude však možné vystavovat nové doklady, ani editovat staré. Do svého účtu však budete mít nadále přistup a taktéž můžete využívat exporty vašich dat a dokladů.
Jak dostanu své faktury k účetnímu?
SuperFaktura se snaží co nejvíce ulehčit práci nejen podnikatelům, ale zároveň i jejich účetním. Svá data si můžete jednoduše exportovat přímo ve vhodném formátu pro účetní software, který používáte. Také je tu možnost vytvořit vašemu účetnímu přístup do vašeho konta a více se o účetnictví nemusíte starat. Váš účetní se může kdykoliv přihlásit a stáhnout si potřebná data.
Musím po registraci hned začít platit?
Ne nemusíte. Hned po registraci od nás získáte bez jakéhokoliv závazku 30 dní na vyzkoušení SuperFaktury zdarma. Během tohoto období máte čas na to si všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se pro nákup.