Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Proč mít fakturaci online?

Online faktura

Protože vyplňovat různé vzory faktur ve Wordu, Excelu nebo v PDF je zbytečně složité, zdlouhavé a vy byste se mezitím mohli věnovat tomu, co vám jde nejlépe – vašemu podnikání.

Budete tak mít faktury vystavené na pár kliknutí, bez práce a vždy podle aktuální legislativy. Navíc k nim máte přístup odkudkoliv a kdykoliv a nemusíte se bát ztráty dat nebo počítače.

Jaké výhody má online faktura?

Profesionální fakturace

Dáváme si záležet, aby doklady vystavené v SuperFaktuře vypadaly vždy pěkně a profesionálně. Přidejte si své logo, razítko nebo podpis a udělejte na své klienty dojem.

Jednoduché odesílání faktur

Ať už Váš klient očekává fakturu online emailem, nebo staromódním způsobem - na papíře v obálce, SuperFaktura podporuje oba způsoby. Dokonce ji i za vás odnese na poštu.

Různé měny a cizí jazyky

Potřebujete poslat fakturu v eurech, dolarech, nebo forintech? SuperFaktura podporuje množství cizích měn. A navíc faktury do zahraničí můžete zaslat v jazyce země příjemce. Skvělé, že?

Částečné úhrady

Stává se, že klienti neuhradí celou částku ihned. Případně část uhradí v hotovosti a zbytek převodem. SuperFaktura přehledně eviduje všechny úhrady a vždy vám napoví, kolik peněz vám ještě přijde.

Okamžitý přehled

S elektronickou fakturací získáte přehled, jaký jste dosud neměli. Přehledně uvidíte, které faktury jsou již uhrazeny a které je třeba vašemu zákazníkovi ještě připomenout.

Zálohové faktury a dobropisy

Vystavujete zálohové faktury, nebo dobropisy online? Superfaktura má krásný systém na jejich evidenci a párování. Vždy víte, které dokumenty spolu souvisejí. A to nejen faktury, ale také dodací listy, příjmové a výdajové doklady. No není to super?