Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Výhody pro vás

Rychlá úhrada faktury

V průměru klienti realizují úhradu přes online platby už do 6 dni od vystavení faktury. S platební kartou Barion se vám tato doba rapidně sníží a peníze vám mohou přijít na účet už i v ten stejný den bez ohledu na to, z jaké banky klient platil.

Nejnižší transakční poplatky

Porovnatelně rychlé jsou jen úhrady přes PayPal, kde je však poplatek více jak trojnásobný. Ve spolupráci s Barionem nabízíme nejlepší podmínky online plateb na českém trhu.

Bez měsíčních poplatků

Platíte poplatek jen za reálné úhrady. Nic navíc. Žádné vedení účtu, žádné minimální měsíční plnění.

Podporované platební brány

Paypal

Notoricky známá platební brána, kromě online převodu podporuje i platby kartou. Vhodná metoda hlavně pro zahraniční klienty. Nevýhodou jsou však vyšší poplatky za platby.

Poplatky:
· od 1,9 % do 3,4 % + fixní poplatek přibližně 10 Kč (podle výšky měsíčního obratu)

logo PayPal

Barion

Platební brána s dlouhodobě nejnižšími poplatky na trhu. Využívat můžete platební tlačítka českých bank a samozřejmě i platby kartou.

Poplatky platba kartou:
· 0,99 % s předpokladem průměrného nákupu ve výši 500 Kč a max 2 % transakcí realizovanými zahraničními a business kartami dohromady

Platební tlačítka:
· 0,3 % okamžitý převod z účtu na účet v rámci direktivy PSD 2.

logo Barion

Výhody pro vaše klienty

Extrémně jednoduché použití

Online platby představují ten nejjednodušší způsob úhrady. Stačí kliknout na tlačítko na faktuře nebo v emailu, vybrat si svojí banku a potvrdit platbu.

Žádné přepisování údajů

Všechny údaje potřebné k platbě (číslo účtu, suma, variabilní symbol...) se přenášejí přímo do internet bankingu klienta. Úhrada faktury se tedy nemusí "z lenivosti" odkládat na později.

Možnost platit kartou

Vaše faktury si můžete nechat zaplatit i kartou, čímž úhradu klientům ještě více zjednodušíte.