Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Předplatné v SuperFaktuře

SuperFaktura je online služba pro vystavování faktur a dokumentů, které jsou dostupné z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu. Výhodu mít veškeré dokumenty neustále při ruce, ať už jste kdekoliv získáte zakoupením předplatného. Předplatné si můžete zakoupit na měsíc, půl roku nebo celý rok. Pokud vám předplatné vyprší, tak nemusíte panikařit, všechny dokumenty, které jste si u nás vytvořili budete mít stále přístupné, jen nebudete moct vystavit nové dokumenty.

Jak jsi zakoupit předplatné

SuperFakturu si můžete koupit přímo ve vašem účtu po přihlášení se na moje.superfaktura.cz. V pravém horním rohu kliknete na odkaz “koupit SuperFakturu” a následně na zelené tlačítko “Prodloužit”.

nastavení předplatného v SuperFaktuře
Přehled o délce trvání předplatného a možnost jeho prodloužení

1. krok: Typ členství

Vyberte si typ členství, který vám nejvíce vyhovuje.

  • Základní členství je určené zejména pro začínající podnikatele a živnostníky. Kromě neomezených faktur a nákladů, zde máte k dispozici i sklad, který můžete využít i jako ceník.
  • Standardní členství zaujme především podnikatele, kteří potřebují fakturovat v pravidelných intervalech nebo mají velké množství poptávek a potřebují evidovat i schválené cenové nabídky a objednávky.
  • Prémiové členství je určené zejména středním podnikům a majitelům e-shopů. Tímto balíčkem získáte přístup více uživatelů do vašeho účtu nebo propojení SuperFaktury přes API rozhraní s vlastním intranetem nebo e-shopem.

2. krok: Délka členství

Zde platí pravidlo, že čím delší období si objednáte, tím levnější budete mít poplatek za jeden měsíc předplatného.

Volba délky předplatného v SuperFaktuře
Volba délky předplatného. Čím delší období zakoupíte, tím výhodnější je jeho cena.

3. krok: Typ platby

Na výběr máte tři možnosti:

  • Platba kartou – po potvrzení objednávky se vám zobrazí okénko, kam zadáte své údaje z platební karty a potvrdíte kliknutím na modré tlačítko „Zaplatit … Kč“. Pro platbu kartou využíváme novou platební bránu od společnosti GoPay s.r.o. Platba vám aktivuje členství okamžitě.
  • PayPal – je celosvětově známým platebním systémem. Pro platbu touto metodou, musíte mít vlastní PayPal účet, který lze propojit s platební kartou. Platba přes PayPal vám aktivuje členství během okamžiku.
  • Bankovní převod – při volbě bankovního převodu se vám zobrazí informace k provedení platby. Zadáte platební příkaz ve své bance a tlačítkem “Potvrďte objednávku” platbu potvrdíte. Potom musíte vyčkat než částka bude připsána na účet SuperFaktury a poté vám bude členství prodlouženo. Tento převod může trvat až 2 pracovní dny. Pokud jste rychlí a potvrdíte platbu před zadáním platebního příkazu, tak zmizí pokyny pro jeho zadání. V tomto případě není třeba objednávku opakovat a stačí se podívat do emailu, kde najdete informace k platbě, které vám SuperFaktura automaticky zasílá po potvrzení objednávky.

Faktura za předplatné

O aktivaci předplatného, jste informování emailem, který obsahuje fakturu za zakoupené členství. Pokud fakturu ztratíte, je možné si jí kdykoliv znovu stáhnout v přehledu předplatného po kliknutí v horním pravém rohu na odkaz “koupit SuperFakturu”

Přidat komentář