Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Pěkná faktura je vaší vizitkou

Pěkná faktura je vaší vizitkou

Faktury jsou neoddělitelnou součástí firemní komunikace, proto by měla faktura vypadat dobře, čistě a profesionálně. Stává se díky tomu silným nástrojem marketingu a vytváří o vás pozitivní image.

V SuperFaktuře je velmi jednoduché vytvořit pěkné, brandované faktury. Snadno si nahrajete vlastní logo a razítko s podpisem a můžete začít vytvářet profifaktury, za které se nemusí stydět ani velká korporace.

Odesílání faktury

Odeslat fakturu emailem můžete přímo z vašeho účtu na SuperFaktuře, prohlédnout si historii (včetně upomínek nebo poděkování za úhradu), aby jste vždy měli přehled, jaké emaily jste v souvislosti s danou fakturou odeslali.

Na odeslání faktury konzervativním způsobem (papírová v obálce) můžete využít funkci Hybridní pošty, také přímo z vašeho účtu na SuperFaktuře. My za vás fakturu vytiskneme a odešleme vaším jménem klientovi.

Šetřete čas a dostaňte zaplaceno rychleji

V SuperFaktuře si můžete nastavit, tzv. pravidelné faktury, takže si nemusíte dělat starosti s pravidelným vystavováním stejných a nebo podobných faktur.

Systém za vás může vytvořit a automaticky odeslat:

  • Faktury v předem určený den a v pravidelné periodě (např.: vždy 15. den v měsíci)
  • Upomínky po překročení splatnosti v předen určeném počtu dní (např.: 3 dny po splatnosti)
  • Poděkovat za úhradu faktury

Ulehčete svým klientům zaplacení vašich faktur – každý email obsahuje bankovní informace potřebné k platbě. Také můžete zvolit pevný variabilní symbol pro každého klienta.

1 komentář

Do teď jsem využíval vzoru faktury www.faktura-formular.cz. Nároky na vzhled mě však lákají využít superfakturu.

Přidat komentář