Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Online byznys levou zadní zvládne i náš Karel!

Karlovy příhody se SuperFakturou #10

Online byznys levou zadní zvládne i náš Karel!

Rok se s rokem sešel a Karlovo podnikání se rozjelo na plné obrátky. Když s účetní Aničkou seděl nad účetní závěrkou, s nostalgií si zavzpomínal, jak nejistě vytvářel svou první fakturu. Tehdy ještě zdarma. Věděl sice, že jeho koblihy si lidé oblíbí, ale měl strach, jak vše zvládne, protože papírování a administrativu doslova nesnášel. S pomocí spolehlivých kolegů (a zejména jeho milující přítelkyně) však dokázal naplnit své sny.

Zboží ke klientovi expresně

Dokonce překonat je. Neboť ani ve snu by  ho nenapadlo, že kromě dokladů mu SuperFaktura pomůže i při rozvozu koblih a jiného zboží po městě a okolí přes kurýra. Je to tak jednoduché, až je to směšné. Díky nástroji export pro kurýra si pouze vyexportuje data z faktur k objednávkám, které je třeba dodat, nahraje je do systému ke kurýrovi, vytiskne štítky a čeká, kdy si kurýři pro zboží přijedou. Přidá k tomu sladkou koblihu navíc pro řidiče a o víc se nemusí starat. Vyjde ho to levněji, než když rozvážel koblihy po městě sám jako šílenec a vyplatí se mu to víc, než si platit řidiče a vše kolem toho.

Vzhůru s Prémium balíkem do online!

Karel je s příchodem nového roku ještě odvážnější. S přítelkyní už déle plánují, že by dobyli nejen sociální sítě, ale vrhli se i na online podnikání, tedy udělali by si spolu eshop. Karlova přítelkyně je docela šikovná „přes počítače“ a tak by se mohla o eshop a online marketing starat. Určitě by mohli oslovit mnohem více klientů, pokud by si napojil eshop či export ke kurýrovi na SuperFakturu.

Jelikož chce Karel propojit SuperFakturu s eshopem, bude třeba, aby přešel na Prémiový balíček. To mu nahrává i v tom, že by chtěl do SuperFaktury přidat svou partnerku jako adminku. Taková možnost je právě pouze v nejvyšším balíčku. Ten nabízí kromě těchto dvou funkcí navíc ještě tagování faktur (pokud by si chtěl Karel označit doklady například podle projektů nebo podle toho, kdo je vystavil apod.), a možnost více číselných řad faktur v SuperFaktuře. Například by si pak Karel mohl rozlišit faktury vystavené ručně a ty přes eshop.

Karlovi pomohou i další vychytávky

Pro dokonalý přehled a podklady pro účetní (všichni víme, jak má Anička ráda pořádek!) i pro další automatizaci a pohodlí klientů Karel objevil v SuperFaktuře další možnosti, které jsou dostupné ve všech balících. Tak například taková Kniha jízd, to je věc! O Karolově smyslu pro systém a organizaci už toho víme všichni dost, a tak se nikdo nediví, že Karel jen s nadšením přivítal možnost rekonstrukce jízd – když po pololetí od účetní zjistil, že si měl i výjezdy svým autem evidovat, pokud si chce dávat účtenky ta tankování do nákladů.

Pro zákazníky zase uvažuje zavést možnost online platby na faktuře. Protože i tak na e-shopu bude aktivovat platební bránu, zároveň si dá aktivovat platební tlačítka na fakturách. V případě, že vystaví fakturu manuálně, dá klientovi možnost zaplatit mu ji přímo kartou online. Pohodlná a moderní možnost, proč ne?

Nacházíme se v 21. století, píše se rok 2021 – staré způsoby třeba zanechat v minulosti a je třeba se dívat dopředu. Karel je řádný vizionář, milovník všech dobrých věcí, které dokáže ocenit. Proto ho máme rádi a přejeme mu, ať se mu daří a jeho podnikání roste dál! Klidně i přes hranice Čech. Neboť i v cizím jazyce i cizí měně dokáže faktury vystavit.

>>Všechny části Karlových příhod se SuperFakturou<<

Přidat komentář