Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Jak přejít na vyšší balíček služeb

Dnešní článek je určen pro podnikatele, kterým začíná růst podnikání přes hlavu a potřebují již evidovat i schválené a odmítnuté cenové nabídky či objednávky nebo živnostníkům, kteří si vytvořili vlastní CRM systém a rádi by využili API propojení se SuperFakturou, ale nemají balíček služeb, který API přístup obsahuje.
Podívejte se, jak snadno lze přejít na vyšší balíček a seznamte se s tím, jak to celé probíhá.

Jak přejít na vyšší předplatné?

Rozšířit funkce SuperFaktury je velmi snadné a dokáže to opravdu každý. Jediné co musíte udělat je přihlásit se do svého účtu na moje.superfaktura.cz a kliknout na odkaz “Koupit SuperFakturu” v pravém horním rohu.

Předplatné (členství) v SuperFaktura.cz
Nastavení předplatného v aplikaci Super Faktura

Tím se dostanete na stránku s informacemi o vašem členství, kde se pod tlačítkem “Prodloužit” nachází dvě modrá tlačítka “Změnit na standardní” a “Přejít na prémiové členství”. Po kliknutí na jedno z modrých tlačítek se zobrazí okénko, kde jste informování o zkrácení délky předplatného a kterým potvrdíte přechod na vyšší předplatné.

Upozornění na změnu balíčku služeb v SuperFaktura.cz
Upozornění na snížení délky předplatného o poměrnou část

Proč je při přechodu na vyšší členství zkráceno předplatné?

Aby vám nemusela být poslána další faktura na doplatek rozdílu, který vzniká při přechodu na vyšší předplatné, tak vám zbývající délku předplatného přepočítáme dle ceny nově vybraného typu členství. Tím máte ihned nové členství aktivní i se všemi novými funkcemi, které vyšší balíček obsahuje.

příklad
Martin Šikovný má základní balíček a zbývá mu 6 měsíců předplatného.

1.situace – přechod ze základního na standardní balíček
Martin pociťuje potřebu cenových nabídek a objednávek a proto se rozhodne přejít na standardní balíček, při přechodu mu bude zkrácena délka členství na 3 měsíce.

2.situace – přechod za základního na prémiový balíček
Martin si nově pořídil eshop a rád by jej propojil se SuperFakturou, potřebuje přejít na prémiový balíček a délka předplatného se mu zkrátí na 2 měsíce.

Přidat komentář