Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Co SuperFaktura přinesla uživatelům v roce 2014

Co SuperFaktura přinesla uživatelům v roce 2014

Pomalu, ale jistě nám na dveře klepe nový rok 2015 a my bychom chtěli zhodnotit, jak moc byl rok 2014 úspěšný a co nové v SuperFaktuře za ten rok přibylo. Samozřejmě, o čem by to bylo, pokud bychom se o tom s vámi nepodělili.
Kde začít. Zmínili bychom lidi, protože bez nich by nebyla přece ani SuperFaktura. Do týmu jako puzzle zapadli Janka a Jano. Janka se stará, aby se Slovenští klienti cítili jako v bavlnce a Jano, aby celá SuperFaktura šlapala jako hodinky.

Začátkem roku 2014 přibyl v rámci koupě předplatného nový Standardní balíček služeb. Tím vznikli v SuperFaktuře tři možnosti nákupu předplatného SuperFaktury, a díky třem balíčkům dokážeme lépe vyhovět individuálním požadavkům od vás – našich klientů.

Když jsme načali téma “funkcí”, pokračujme novými funkcemi SuperFaktury, které pro mnohé z vás představovali zjednodušeni podnikání ještě o trochu více:

Samozřejmě jsme během roku 2014 přidali i mnoho dalších “menších” vylepšení:

  • rozšířili a zdokonalili API
  • možnost přidat slevu na konkrétní položku
  • předvolené poznámky ke všem typům dokumentů
  • cizí měny v nákladech
  • zobrazování různých log na fakturách

A co dodat na závěr? Přejeme si a věříme, že rok 2015 bude opět o něco úspěšnější než ten předchozí a vylepšení i funkce budou v SuperFaktuře přibývat hlavně pro vaše potřeby a spokojenost. Děkujeme vám, že nás ženete dopředu a nutíte nás se zlepšovat. Na oplátku se i my budeme snažit vám podnikání v co největším rozsahu ulehčit!

Přidat komentář