Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Automatické ukládání dokumentů

Automatické ukládání dokumentů

Pokud se vám stává často, že při vystavovaní faktur vás něco vyruší (např. musíte odejít a pak na fakturu zapomenete), nemusíte si dělat žádné starosti a klidně odejděte. Protože vždy, když začnete vytvářet fakturu, SuperFaktura v pravidelných časových intervalech automaticky uloží váš rozpracovaný koncept.

V případě, že fakturu neuložíte, začnete se věnovat něčemu jinému a následně se k SuperFaktuře po hodině, dni nebo týdnu vrátíte a začnete znova vystavovat novou faktur, systém automaticky načítá všechny data z takto uloženého konceptu. Samozřejmě vás na to upozorní. Vy tedy můžete pohodlně pokračovat ve vystavování původní faktury bez toho, abyste museli všechno nanovo zadávat.

Poznámka: V případě, že už tyto předvyplněné údaje nejsou aktuální a chcete raději začít vystavovat fakturu nanovo, stačí kliknout na link „Vymazat údaje“.

Automatické ukládání
Automatické uložení údajů

Celý proces automatického ukládání probíhá na pozadí, při běžné práci si ničeho nevšimnete. Tímto způsobem se automaticky ukládají nejen faktury, ale i zálohové faktury, dobropisy, pravidelné faktury či cenové nabídky. Takže nyní už žádné ztracené data a zbytečně promrhaný čas 😉

Přidat komentář