Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Faktury přístupné v každém operačním systému

Faktury přístupné v každém operačním systému

Windows, Mac OS nebo Linux – každý uživatel je individuální a upřednostňuje jiný operační systém. Zejména živnostníci a menší podnikatelé z oblasti IT a designu preferují Mac. To jim však komplikuje život při řešení papírování kolem podnikání. A v Čechách je jen málo použitelných programů nebo aplikací pro správu podnikatelské agendy, které fungují na každém operačním systému. SuperFaktura může být pro tyto uživatele pohodlným řešením.

Jelikož není potřebná instalace žádného softwaru a fungujeme přes síťový přístup, není potřebné řešit zda používáte Windows nebo Mac OS X či Linux. Pokud jste malá firma, ve které se nachází „jablíčkáři“ i „windowsáci“, tak můžete mít o starost méně. Každý z Vašeho týmu se dokáže přihlásit do SuperFaktury a používat ji. Pracovat v ní může dokonce i více lidí najednou, díky funkci „Multi User“ (tu si podrobně představíme v některém z dalších článků).

SuperFaktura není určena jen pro živnostníky a malé firmy, které vedou daňovou agendu nebo účetnictví. Za dobu svojí existence SuperFaktura přerostla svůj původní cíl – být dokonalým fakturačním nástrojem. Dnes nabízíme uživatelům mnoho funkcí.

Funkčností pokrýváme velkou část každodenních podnikatelských potřeb. K aplikaci má přístup každý bez ohledu na to, jaký počítač , resp. operační systém používá. Už nadále nemusíte hledat software pro podnikání a zjišťovat jestli je kompatibilní s vaším Applem.

Je jedno zda preferujete jablko, tučňáka, nebo okna – SuperFaktura vám vždy pomůže.

 

Přihlaste se k odběru novinek z blogu

Odhlásit se můžete kdykoli prostřednictvím odkazu v emailu.

5 komentářů

Prístupné v každom OS? A čo Android - neplánujete? :-)
SF funguje aj na Androide (v browseri). Nativnu app mame v plane, no nenahradi plnu funkcnost Superfaktury. Bude sluzit hlavne na ulahcenie evidencie nakladovych dokladov (foto, OCR, upload do SF)
No a ešte votebox, ako má aj Dropbox pre nové funkcie: https://d.pr/i/YAhq+ Aspoň videli sme, že čo príde v budúcnosti a aj Vy ste videli, že o čo je záujem. :)
Tlač poštových poukážok máme pripravenú a v bud. roku bude nasadená online.
Rád by som videl aj funkciu na tlačenie poštových poukážok (hlavne typ U - dobierka na účet), jednoducho neviem nájsť program, ktorý funguje v každom operačnom systéme. Adrian

Přidat komentář