Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Export pro kurýry

Využíváte kurýrské služby? Určitě ani Vás nebaví zdlouhavé manuální vypisování údajů, jako je například adresa. A co jen, pokud se náhodou spletete? Ušetřete si stres a energii. V rámci SuperFaktury jsme implementovali funkci exportu údajů pro kurýrní společnosti. Jednoduše vystavíte fakturu na výrobek a pár kliknutími ho odešlete svému klientovi prostřednictvím kurýra. Přečtěte si, jak je to jednoduché.

Vystavování faktur

Pokud dodáváte svým zákazníkům výrobky prostřednictvím kurýra, je důležité při vystavování faktury v SuperFaktuře vybrat možnost “způsob dodání > kurýrem”

Vytvoření nové faktury
U vytváření nové faktury je nutné vybrat „Způsob dodání: Kurýrem“

Export údajů

V sekci nástroje se nachází možnost “export pro kurýra”. Po kliknutí se zobrazí jednotliví kurýrní společnosti, vy si vyberete tu svoji. Po rozkliknutí se objeví všechny faktury, které obsahují “způsob dodání > kurýrem”. Následně si můžete označit konkrétní faktury za posledních pět dnů nebo je vyfiltrovat podle data. V pravé části se nachází jednotlivé služby kurýrní společnosti, jejich zaškrtnutím si ušetříte spousty času při nahrávání údajů do jejich systémů.

Export pro kurýry
Jak exportovat pro Geis: Nástroje -> Kurýr -> Geis

Podporované služby

V současnosti přidáváme v rámci funkce stále nové kurýrní služby. Průběžně je budeme aktualizovat.

geis gls tnt ups dpd dhl PPL kurýr

Přidat komentář