Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Sklad

Každý podnikatel, který se snaží nabízet své produkty, potřebuje přehled o zboží na skladě. V SuperFaktuře najdete velice jednoduché skladové hospodářství v sekci „Nástroje“ a dále „Sklad“. Zde si můžete vytvářet skladové položky a evidovat si počet kusů (litrů, metrů,…) pro každou z nich.

Sklad v superFaktura.cz
Evidování skladových položek

Přidat skladovou položku na fakturu je velice jednoduché. Stačí, když začnete psát název nebo kód položky a SuperFaktura Vám nabídne na výběr vyhovující zboží ze skladu.

Stav skladových položek lze také sledovat. To znamená, že s uložením faktury se vybrané položky odpočítají ze skladu. V případě vymazání faktury nebo vystavení dobropisu na skladovou položku, se kusy naopak vrátí zpátky na sklad.

Sklad lze využít i pro vytvoření ceníku. Když si například vytvoříme položku „Programování“, jako jednotku zvolíme „hodinu“ a do jednotkové ceny vyplníme „200“ bez zaškrtnutí „sledovat stav zásob“. Potom bude tato položka nabídnuta při vystavování faktury.

Těšíme se na Vaše připomínky a náměty

4 komentáře

dobry den, jak se lisi superfaktura od idokladu a hodi se pro provoz maloobchodu - prodejny?
Dobrý den, v čem se lišíme nedokážeme říci, jelikož iDoklad nesledujeme. Proto bychom Vám nabídli vyzkoušení SuperFaktury na 30 dnů zdarma, kdy si sám vyzkoušíte co vše umíme a zda Vám dokážeme podnikání usnadnit více. Určitě Vám SuperFaktura při provozu prodejny pomůže a kromě skladu můžete vystavovat i pokladní doklady a mít přehled i o hotovostních platbách.
Dobrý den, tedy bude možné zadávat pomocí čtečky čárových kódů cca 300 položek denně a automaticky se budou odečítat online ze skladu? Děkuji
Dobrý den, pokud bude ve skladu existovat zboží, které bude mít SKU totožné s načteným kódem ze čtečky a budete u něj sledovat stav, tak bude možné pomocí čtečky načítat položky do dokladů, které se automaticky budou odečítat ze skladu.

Přidat komentář