Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ
Online faktura

 

Opatření posledních dnů změnily způsob práce i životní styl hodně z nás. Doslova jako by se zastavil čas. Někteří podnikatelé mají tyto dny hlavu v smutku. Dumají, jak udržet byznys a zároveň dodržet karanténní nařízení? Není to jednoduché, jsme v tom s vámi.

SuperFaktura vám pomůže ve spoustě věcí spojených s vaším podnikáním bez toho abyste zbytečně museli běhat po úřadech, k účetnímu, na poštu či do papírnictví.

Proč je právě teď SUPER mít SuperFakturu?

A jaké výhody jsou při fakturaci online?

Vše tak jak má být

Dáváme si záležet, aby doklady vystavené v SuperFaktuře vypadaly vždy pěkně a profesionálně. Budete tak mít faktury vystavené na pár kliknutí, bez práce a vždy podle aktuální legislativy. Vše tak budete mít nadosah ať už jste zrovna v kanceláři, doma, na chatě nebo opuštěném ostrově.

Parťáci v těžkých časech

Náš zákaznický servis nepolevuje ani v tomto neobvyklém období - makáme naplno, i když z domova. Jsme supermani v řešení problémů, spolu s naším techtýmem jsme neporazitelní. Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci, jsme tu pro vás denně přes chat, email nebo telefon v pracovní dny od 8:00 - 15:00.

S účetním se pozdravíte přes mail

Pokud v SuperFaktuře kompletně evidujete své doklady (nejen vydané faktury, ale také všechny doklady došlé, čili náklady), nepotřebujete v těchto dnech nosit účetnímu podklady osobně, ani posílat doklady poštou. Svému účetnímu dokážete vytvořit přístup do svého účtu, aby si doklady stáhl sám přímo ze SuperFaktury, přesně pro svůj účetní software. A to nejlepší: tato funkce je dostupná ve všech třech balících předplatného, ​​nemusíte platit nic navíc.

Dejte přístup vašemu účetnímu

Na poštu? Nemusíte!

Fakturu jednoduše odešlete na pár kliknutí mailem. A co když vaši klienti potřebují papírovou fakturu? Využijete služeb hybridní pošty a my zařídíme aby se faktura vytiskla, zaobálkovala a odeslala poštou adresátovi za vás.

Více o hybridní poště

Nechte to na nás

Mnoho procesů dokážete díky SuperFaktuře automatizovat. Vystavit a odeslat fakturu, poslat upomínku, spárovat úhradu, poděkovat klientovi za to, že vám zaplatil... Vše dokáže systém za vás. Vy se můžete zatím věnovat důležitějším věcem.

Od nabídky po fakturu

Spolupracujte s kolegy

Máte ve firmě na starosti fakturaci? Jenže teď jste doma, staráte se o děti, učíte se s nimi a nestíháte? Pokud máte Prémiový balíček, v SuperFaktuře můžete vytvořit přístup do účtu dalším kolegům a fakturaci si podělit mezi sebou.

Jak spolupracovat s kolegy v jednom účtu