Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Multiuser = SuperFaktura pro firmy

Multiuser = SuperFaktura pro firmy

Po živnostnících si bereme podrobněji na mušku i firmy. Jste malá nebo střední firma a potřebujete, aby spolupracovníci měli přístup k Vašim fakturám nebo úhradám? Majiteli určitě přijde vhod mít nad svým účtem plnou kontrolu – se zadefinovanými právy jednotlivých uživatelů. Například asistentce nebo sekretářce stačí přístup k nahlédnutí, účetní by měli mít možnost vytvořit a odeslat fakturu. A aby náhodou nevytvořili fakturu se stejným číslem, nebo neudělali změnu na stejné faktuře, systém zabezpečí i exkluzivitu přístupu a editace.

V nastaveních profilu v sekci „Uživatelé“ si velmi jednoduše vytvoříte další účty a nastavíte práva jednotlivých uživatelů:

Multiuser - nový uživatel
Multiuser v SuperFaktuře

Administrátor
může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Zároveň může měnit profil společnostia nastavení aplikace. Také může vytvářet a měnit účty uživatelům.

Účetní
může editovat a mazat doklady a používat exporty. Nemůže vytvářet nové doklady.

Senior
může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Nemůže ale měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.

Junior
může vytvářet nové doklady. Editovat a mazat však může jen doklady, které sám vytvořil. Nemůže měnit profil společnosti ani nastavení aplikace .

Host
může prohlížet doklady v SuperFaktuře. Nemůže však nic měnit, ani vystavovat nové doklady.

Po přidání nového uživatele mu automaticky příjde email s přístupy a zadefinovanými právy.

Na každé faktuře vytvořené v Multiuser účtu bude v patičce informace s kontaktními údaji – jménem, telefonním číslem a emailem uživatele, který doklad vystavil.

A aby jste se v těch všech možnostech neztratili :), podrobná historie akcí s přesnými časy a jmény uživatelů pod každou fakturou zaručí dokonalý přehled.

 

Funkce Multiuser je přístupná v rámci prémiového balíčku

Věříme, že bude multiužitečná 🙂

4 komentáře

Dobrý deň, uvítal by som možnosť aby nákladové položky neboli viditeľné a dostupné všetkým zamestnancom. Nie vždy je žiadúce, aby pracovníčka napr.predaja, ktorá vystavuje zároveň faktúru, videla všetky náklady firmy.
Dobrý deň, to je zaujímavý nápad, určite zvážime jeho zapracovanie.
Dobrý deň, superfaktúra je super , potešilo by rozšírenie o reklamácie a naozaj by som mal všetko ako sa povie " pod jednou strechou"
Reklamacie urcite casom pridame. Superfakturu postupne vylepsujeme a kazdy tyzden pridame nejaku novinku, ci vylepsenie.

Přidat komentář