Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Víc uživatelů = SuperFaktura pro firmy

Víc uživatelů = SuperFaktura pro firmy

Pokud jste firma, tak se vám bude určitě hodit, aby více spolupracovníků mělo přístup k firemním dokladům, přehledům nebo úhradám. Majiteli určitě přijde vhod mít nad svým účtem plnou kontrolu. A při každém dalším uživateli si vybere, co ten bude moct v SuperFaktuře dělat, případně co může vidět.

Například asistentce stačí mít přístup k nahlédnutí, účetní ho využijí především na export dokladů do svých účetních programů, fakturanti můžou vytvářet a editovat doklady.

Uživatele do svého účtu přidáte v části „Nastavení (1) -> Uživatelé (2)“ kliknutím na „Přidat uživatele (3)„. Výběrem role mu nastavíte jeho možnosti a práva.

Multiuser v SuperFaktuře

Typy rolí uživatelů a jejich práva:

Administrátor
může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Zároveň může měnit profil společnostia nastavení aplikace. Také může vytvářet a měnit účty uživatelům.

Senior
může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Nemůže ale měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.

Medior
může vytvářet nové doklady. Editovat a mazat však může jen doklady, které sám vytvořil. Nemůže měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.

Junior
může vytvářet nové doklady. V seznamech dokladů vidí jen ty, které sám vytvořil, nemá přístup k přehledům a do nástrojů. Nemůže měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.

Účetní
může editovat a mazat doklady a používat exporty. Nemůže vytvářet nové doklady.

Host
může prohlížet doklady v SuperFaktuře. Nemůže však nic měnit, ani vystavovat nové doklady.

Po přidání nového uživatele mu automaticky přijde na zadaný email pozvánka s informací o přidání emailu do účtu v SuperFaktuře. V pozvánce uživatel klikne na políčko „Přihlásit se do SuperFaktury“, kdy se poprvé přihlásí a nastaví si vlastní heslo do účtu.

Historie akcí na dokladech

Na každej faktúre vytvorenej v Multiuser konte bude v pätičke informácia s kontaktnými údajmi – menom, telefónnym číslom a emailom používateľa, ktorý doklad vystavil.

A abyste se v těch všech možnostech neztratili, podrobná historie akcí s přesnými časy a jmény uživatelů pod každou fakturou zaručí dokonalý přehled.

Funkce více uživatelů je přístupná v rámci prémiového balíčku. Uživatel účetní je však přístupný ve všech balících služeb.

 

 

Přihlaste se k odběru novinek z blogu

Odhlásit se můžete kdykoli prostřednictvím odkazu v emailu.

4 komentáře

Dobrý deň, uvítal by som možnosť aby nákladové položky neboli viditeľné a dostupné všetkým zamestnancom. Nie vždy je žiadúce, aby pracovníčka napr.predaja, ktorá vystavuje zároveň faktúru, videla všetky náklady firmy.
Dobrý deň, to je zaujímavý nápad, určite zvážime jeho zapracovanie.
Dobrý deň, superfaktúra je super , potešilo by rozšírenie o reklamácie a naozaj by som mal všetko ako sa povie " pod jednou strechou"
Reklamacie urcite casom pridame. Superfakturu postupne vylepsujeme a kazdy tyzden pridame nejaku novinku, ci vylepsenie.

Přidat komentář