Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Pro koho je určen?

Jste začínající nebo malý podnikatel a vystavujete jen několik faktur ročně? Zároveň ale chcete profesionální, personifikované faktury na pár kliků?
Co můžete získat?

Co můžete získat?

Zaregistrujte se a vstupte do klubu SuperFaktura. Po registraci vám odemkneme Prémium balíček na 30 dní zdarma. Můžete si tak vyzkoušet všechny naše skvělé funkce. Po této zkušební době si vyberete, zda se chcete stát majitelem některého z našich placených balíků, nebo si budete užívat bezstarostného fakturování s balíkem Zadarmo.

Seznam balíků
Automatické doplňování údajů

Automatické doplňování údajů

Opakují se vám klienti? Ve Freemium balíčku si můžete uložit 5 kontaktů a pak si jen stačí vybrat, kterému z nich chcete vystavit fakturu. Automaticky vám doplníme uložená data a pokud fakturujete každý měsíc stejné položky, ty vám doplníme také. Fakturu máte na dva kliky a tečka.

Další funkce
Personifikované faktury

Personifikované faktury

Nebuďte jen účetní hrdina, buďte i designérská hvězda! Naše faktury nejsou jen profesionální, přehledné a v souladu s legislativou, ale mají také styl. Máte možnost vylepšit je podle vašeho vkusu – přidejte logo, razítko, firemní barvy a dokonce i vlastní podpis. Vaše faktury, vaše značka, váš design a tečka.

Vyzkoušet SuperFakturu
Jednoduchý přístup pro účetního

Jednoduchý přístup pro účetního

Už žádné ruční přepisování faktur do účetnictví. Se SuperFakturou si může váš účetní jednoduše přenést faktury přímo do svého účetního softwaru. Ušetříte mu čas a jeho tvář ozáří úsměv, jako kdyby právě našel poklad na konci účetní duhy.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Se SuperFakturou budete na vlnách fakturování bez ohledu na to, zda využíváte Windows, Mac nebo Smartphone. Ať už jste u moře, zdoláváte hory v Himalájích nebo si užíváte pohody v koloně na dálnici, naše aplikace je vždy připravena.

Faktury ve 4 jazycích

Faktury ve 4 jazycích

Máte mezi svými klienty i zahraniční společnosti? Vystavit fakturu v cizím jazyce, cizí měně nebo s přenesenou daňovou povinností není v SuperFaktuře žádný problém. Ve Freemium balíčku máte k dispozici čtyři jazyky, ve kterých může být vaše faktura vystavena. To znamená, že si nemusíte lámat hlavu tím, co může znamenat „Zahlungsreferenz“ nebo „Gesamt Inkl. Ust.” ve vaší faktuře.

Nejčastější otázky

Co se stane s mými daty, když přestanu platit SuperFakturu?
Data zůstanou vaše, stejně tak i přístup do účtu. I přes neaktivní předplatné vaše faktury zůstanou ve vašem účtu, nebude však možné vystavovat nové doklady, ani editovat staré. Do svého účtu však budete mít nadále přistup a taktéž můžete využívat exporty vašich dat a dokladů.
Jak dostanu své faktury k účetnímu?
SuperFaktura se snaží co nejvíce ulehčit práci nejen podnikatelům, ale zároveň i jejich účetním. Svá data si můžete jednoduše exportovat přímo ve vhodném formátu pro účetní software, který používáte. Také je tu možnost vytvořit vašemu účetnímu přístup do vašeho konta a více se o účetnictví nemusíte starat. Váš účetní se může kdykoliv přihlásit a stáhnout si potřebná data.
Musím po registraci hned začít platit?
Ne nemusíte. Hned po registraci od nás získáte bez jakéhokoliv závazku 30 dní na vyzkoušení SuperFaktury zdarma. Během tohoto období máte čas na to si všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se pro nákup.