Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Vyzkoušejte naši online aplikaci na faktury

Faktury v SuperFaktuře můžete vystavovat odkudkoliv a kdykoliv. Kromě klasického přístupu přes prohlížeč jsme pro vás připravili i mobilní aplikaci do vašeho chytrého telefonu, abyste měli vaše faktury vždy v kapse nebo v kabelce. Vyzkoušejte fakturaci jednoduše a online. Mobilní aplikace na faktury je vhodná pro živnostníky, e-shopy, ale také pro ostatní firmy, které si chtějí zjednodušit proces fakturace.

Stáhnout aplikaci na faktury

Nyní na Google Play
Hodnocení 4,8 / 5
Stáhnout v App Store
Hodnocení 4,9 / 5

Registrace s aplikací na faktury zdarma

Účet na SuperFaktuře si můžete založit přímo z mobilní aplikace na faktury, nebo na stránce registrace. Po registraci od nás získáte na 30 dní Prémiový balíček zdarma. Budete-li se SuperFakturou spokojeni, můžete si ji objednat i na další období.

Jaké výhody má fakturování z mobilu?

Fakturujte přes appku odkudkoli

Mobilní telefon má už většina z nás stále u sebe. Díky tomu vystavit fakturu, nebo upravit objednávku můžete opravdu odkudkoliv, bez nutnosti rychle schánět počítač. A to už jste v kanceláři, u klienta, doma nebo na cestách.

Odesílejte bez starostí

Na pár kliknutí odešlete fakturu mailem, pošlete přes whatsup, messangerem, nebo si nahrajete na google disk. A když chce klient poslat fakturu poštou? Žádný problém, díky naší hybridní poště za vás fakturu vytiskneme, dáme do obálky a pošleme.

Mějte přehled

Už nepropásnete když vám klient uhradí fakturu, nebo kolega nahraje účtenku za tankování. Díky SuperFaktuře v mobilu budete mít neustále přehled o tom co se děje ve vašem podnikání.