Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ
Profinancování faktury

Profinancování faktury

Jestliže jste dobrák a poskytli jste vašemu klientovi delší dobu splatnosti - ale peníze byste potřebovali dříve - můžete je dostat už na druhý den po vystavení. Ve spolupráci se službou Cashbot vám je půjčíme až na 30 dní po splatnosti faktury a až do výšky 80 % sumy faktury.

Cashbot je pro vás, pokud ...

Cashbot je pro vás, pokud ...

...vystavujete faktury a musíte platit své závazky i ve chvíli, kdy nemáte příjmy. Pokud jste například malá nebo střední firma, které odběratelé platí v delších lhůtách splatnosti, nebo jste živnostník, který odstává zaplaceno až po měsíci práce. Jste na trhu už aspoň 1 rok a máte českého jednatele.

Jak profinancování v SuperFaktuře funguje?
SuperFaktura vyhodnotí, jestli je možné při vaší faktuře požádat o profinancování faktury a pokud ano, zobrazí vám tlačítko pro kontaktování služby Cashbot. Kontaktují vás a společně si dohodnete další postup. Po dodání všech potřebných dokladů pro Cashbot bude vaše žádost schválena do 24 hodin. Peníze budou odeslány na váš účet do následujícího pracovního dne od schválení žádosti.
Jaké jsou poplatky za službu Cashbot a jak profinancování splatit?
Poplatky se odvíjejí od výšky a délky financování. Standardně je to 1 - 2 % z profinancované sumy. Platíte jen poplatek za financování. Poplatky jako je např. poplatok za vedení účtu neplatíte.

Délka profinancování je o 30 dní delší než je splatnost profinancované faktury. Když vám odběratel zaplatí za danou fakturu, vy splatíte profinancování - jednoduchým bankovním převodem na účet Cashbot.