Skočit na obsah
🕽 607 044 670 (-) , FAQ

Nové funkce i články. Jaký byl rok 2015 v SuperFaktuře?

Bilance, checklisty, zhodnocení, top listy, předpovědi Nostradama i Baby Vangy,… Na rozhraní let si to chce shrnout každý a ani my nejsme výjimka. Pojďme na to.

Rychlejší práce s fakturami

…abyste při administrativě strávili méně času. Pro zefektivnění práce se SuperFakturou jsme přidali několik novinek:

  • Tlačítko hromadného zpracování – slouží k rychlému zpracování více dokumentů. Můžete tak najednou poslat více faktur různým klientům, přidat k fakturám úhrady, případně neplátcům odeslat upomínku.
  • Mnozí z vás potřebují dodací listy. Často je však potřeba vytvořit samotný dodací list ještě před vystavením faktury. Vyslechli jsme vaše přání a zavedli dodací list jako samostatný typ dokumentu, ze kterého si umíte vystavit fakturu. Což je také fajn vzhledem k úspoře času.
  • Dodáváte klientovi služby průběžně a následně mu na konci měsíce potřebujete vystavit fakturu? Zaznamenejte si poskytnuté služby „nanečisto“ do Konceptu a vytvořte mu potřebný doklad z něj.
  • Vylepšení se dočkaly i pravidelné faktury a tak v případě potřeby umíte jejich zasílání pozastavit bez nutnosti jejich smazání, nebo jim před automatickým odesláním nastavit i jiný jazyk kromě češtiny.

Dostaňte peníze dříve

Jednoduché předávání dokumentů účetnímu

  • Do SuperFaktury můžete dát přímo přístup svému účetnímu. Udělá tak práci za vás – stáhnout si faktury na začátku měsíce a naimportovat je do svého účetního programu, aniž by čekal na vás. Podporujeme exporty pro nejrozšířenější účetní programy na našem trhu. Účetní může v případě potřeby faktury také editovat.

Usnadnění přístupu ke svým účtům

Poradenství

  • Sérií článků na téma Jak začít podnikat, která se dočká ještě několika pokračování, jsme chtěli podat pomocnou ruku také začínajícím podnikatelům.

Věříme, že každý uživatel si zde letos našel něco, co mu alespoň z části usnadnilo práci. Zlepšit se dá vždy, a o to se budeme snažiť i další rok, to je jasné. Ale na to jsou již novoroční předsevzetí a vývojové plány 🙂
Všem přejeme úspěšný rok 2016, ať se vám daří nejen v podníkání.

Přidat komentář